Geodeta Nowy Sącz Mandryk

Informacje o naszej firmie

Geodezja Mandryk

Jesteśmy Pracownią Geodezyjną z prawie 30-letnim doświadczeniem. W naszej pracy stawiamy na profesjonalizm i dokładamy wszelkich starań, aby klienci, którzy zdecydują się skorzystać z naszych usług byli zadowoleni z dokonanego wyboru. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych geodetów i specjalistów w swojej dziedzinie. Regularnie inwestujemy w najnowocześniejsze urządzenia, umożliwiające prowadzenie skomplikowanych prac geodezyjnych. Z małej rodzinnej firmy wykonującej tylko zlecenia lokalnie, staliśmy się dużą Pracownią Geodezyjną, która działa na terenie całego województwa małopolskiego.

o-firmie-image

Świadczymy szeroką gamę usług o charakterze geodezyjnym i kartograficznym. Służymy pomocą w całym długim i skomplikowanym procesie prowadzenia inwestycji budowlanych: ustalamy stan prawny nieruchomości, zarówno przed zakupem, jak i po; przeprowadzamy podział gruntów w celu ich optymalnego wykorzystania; zajmujemy się tyczeniem obiektów budowlanych i wykonujemy szereg innych prac na indywidualne życzenie Klienta.

Standardowy zakres naszych działań znajdziesz w zakładce zapoznaj się z ofertą.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
AKCEPTUJĘ